Centrum Kultury Gminy Dębowiec

Aktualności

a A A+
(2012-11-28 15:11:36)

Konkurs na Oryginalną Kobietę Śląska Cieszyńskiego


    Ogłaszamy konkursu na Oryginalną Kobietę Śląska Cieszyńskiego 2012, którego organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Istebnej i będzie trwał od grudnia 2012 do marca 2013 r. Komisarzem konkursu jest Lucyna Ligocka - Kohut.

  Celem konkursu jest wyłonienie Oryginalnej Kobiety ze Śląska Cieszyńskiego oraz docenienie jej codziennego wizerunku, wyglądu, charyzmy i prezencji. Kandydatką może być każda kobieta: koleżanka, przyjaciółka, sąsiadka, żona, córka, siostra, która jest na swój sposób interesująca i wyjątkowa: elegancka, schludna, może artystyczna, lubiąca się ciekawie ubierać, sympatyczna, uśmiechnięta, miła, otwarta, bezinteresowna, pomocna itp., czyli oryginalna.

   Zgłoszenia kandydatek można dokonywać na podstawie specjalnych formularzy zgłoszeniowych w terminie od 1 grudnia 2012 do 30 stycznia 2013. Zgłoszenia przyjmowane będą drogą elektroniczną na adres mailowy kobieta@ox.pl i w wersji papierowej przesłane drogą pocztową lub dostarczone osobiście do siedziby Organizatora na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Istebnej, 43 – 470 Istebna 68 oraz do siedziby naszego Ośrodku Kultury.

  Spośród zgłoszonych kandydatek wybierana będzie Złota Piątka Kobiet Oryginalnych Śląska Cieszyńskiego 2012. O nominacji do Złotej Piątki będzie decydowała ilości zgłoszeń złożonych na daną Panią poprzez różne osoby, stworzenie ich profilu, w celu przybliżenia ich sylwetek i wybór Kobiety Oryginalnej Śląska Cieszyńskiego 2012. Wyboru Złotej Piątki i spośród nich  Kobiety Oryginalnej Śląska Cieszyńskiego 2012 dokona kapituła, w której skład wchodzić będą przedstawiciele regionalnych mediów, organizacji społecznych i samorządów, sponsorów i regionalne autorytety. W terminie od 1 do 24 lutego 2013 odbędzie się głosowanie internautów na portalu ox.pl, na swoją faworytkę wyłonioną do Złotej Piątki.

   Zdobywczyni tytułu Kobiety Oryginalnej Śląska Cieszyńskiego 2012 otrzyma statuetkę wykonaną przez mgr Justynę Łodzińską na Finałowej Gali 10 marca 2013 r. podczas Jubileuszowego V Pokazu Mody Anny Drabczyńkiej z Okazji Dnia Kobiet w Istebnej w Kompleksie Zagroń o godz. 18.00.

  Zastanów się, która kobieta lub koleżanka zwraca twoją uwagę i wyślij jej zgłoszenie. Może to zrobić każdy z nas. Zwracamy uwagę, iż zamierzeniem konkursu jest wyłonienie ciekawych Pań spośród naszego otoczenia i mamy nadzieję, że najwięcej zgłoszeń i wygrana będzie z Gminy. Dlatego nie czekaj tylko wypełnij formularz i prześlij do nas.

Szczegóły na stronach:  www.istebna.eu; www.ox.pl 
lub pod nr tel. 33 855 62 08