Centrum Kultury Gminy Dębowiec

Aktualności

a A A+
(2013-02-18 12:02:38)

I TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO


W dniu 14.02.2013r. w  obiekcie GOKSiR w Gumnach odbył się turniej tenisa stołowego. Organizatorem  I Turnieju Tenisa Stołowego Gminy Dębowiec był Ludowy Klub Sportowy „Korona” Gumna oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Gumnach  a patronat nad turniejem przejął Wójt Gminy Dębowiec Pan  Tomasz Branny.

 

Zamiarem organizatorów było przeprowadzenie turnieju w trzech grupach wiekowych: Szkoły Podstawowe, Gimnazja oraz młodzież pracująca i dorośli.

 

W związku z małą frekwencją  w najmłodszych grupach wiekowych zawodnicy wystartowali w jednej grupie bez podziału na grupy wiekowe. Stąd przekrój wiekowy startujących zamykał się w przedziale 11 – 65 lat.

 

Rewelacją zawodów był najmłodszy zawodnik 11 letni Grzegorz Libiszewski z Dębowca, który ostatecznie zajął 2 miejsce – srebrny medal.

 

Wyniki turnieju :

I   miejsce – złoty medal oraz Puchar Wójta Gminy zdobył Piotr Cieślar z Godziszowa

II  miejsce – srebrny medal Grzegorz Libiszewski z Dębowca

III miejsce – brązowy medal Tomasz Staniek z Dębowca

 

Zawody przebiegały w miłej i sportowej rywalizacji a startujący postanowili, iż w następnych latach spotkają się ponownie. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom turnieju i zapraszają chętnych do uprawiania tej dyscypliny sportu w każdy czwartek  w godz. 18 – 20-tej do GOKSiR w Gumnach kontakt tel. Włodzimierz Świątek 721 048 701.