Centrum Kultury Gminy Dębowiec

Aktualności

a A A+
(2013-02-18 12:02:32)

Adrian Lukoszek w Gminie Dębowiec


W sobotnie popołudnie w Gminnym Ośrodku Kultury w Łączce odbyło się spotkanie poświęcone zdrowiu pod hasłem: "Dbaj o Zdrowie-Walcz z Otyłością".

Gościem wieczoru, a zarazem specjalistą w tej dziedzinie był Pan Adrian Lukoszek.

Urodził się 21.09.1970 roku w Zbrosławicach. Od czternastego roku życia jego życiową pasją jest muzyka. Pisze, komponuje i śpiewa. Obecnie mieszka w Tarnowskich Górach. Jego największym sukcesem jest utrata ponad 120 kg w niespełna rok. Zmiana stylu życia, własna dieta, pomogły stać się lżejszym oraz szczęśliwszym człowiekiem.

W roku 2010 napisał książkę pt. "Tajemnica Adriana. Jak schudłem ponad 120 kg w niespełna rok Wydanie II", w której zawarł opis swojej zwycięskiej walki z olbrzymią nadwagą. Książka stała się poradnikiem dla wielu osób z tym samym problemem. Dzięki niej teraz mogą znacznie łatwiej walczyć o swoje lżejsze życie.

Uczestnicy sobotniego spotkania poznali skuteczne sposoby walki z otyłością , dowiedzieli się jak ważną rolę w odchudzaniu ma odpowiednie nastawienie i psychika człowieka. Każdy miał okazję indywidualnie porozmawiać z naszym gościem . Wszystkim życzymy wytrwałości w dążeniu do celu, którym jest szczupła sylwetka, a co za tym idzie zdrowie i lepsze samopoczucie.

GOKSiT