Centrum Kultury Gminy Dębowiec

Aktualności

a A A+
(2014-10-14 10:10:12)

Niezapomniany koncert !!


W miniony piątek byliśmy świadkami niezwykłego wydarzenia muzycznego w naszej gminie. A wszystko to za sprawą wyjątkowych muzyków Pani Iwony Zięby i Pana Piotra Tarasewicza, absolwentów krakowskiej szkoły dla niewidomych. Ludzi, którzy są dowodem na to, że jeśli czegoś się bardzo chce, jeśli czegoś się bardzo pragnie, jeśli coś się bardzo kocha to można spełnić swoje marzenia. Ich marzeniem jest muzyka. Ciężką pracą, ogromną determinacją, wbrew przeciwnościom losu udowodnili, że chcieć to móc. Cały wachlarz emocji oraz mnóstwo niezapomnianych, wzruszających momentów towarzyszyły spotkaniu.

Przepiękna podroż po rożnych porach roku wprowadziła zebranych w nostalgiczny nastrój. Była i radość i wzruszenie, śmiech i łzy. Podczas koncertu mogliśmy wysłuchać takich utworów jak: Remedium, Uciekaj moje serce, Pejzaż bez Ciebie, Papierowy księżyc, Zakazany owoc, Pogoda ducha, O aniołach, Na pierwszy znak, Miasteczko cud, Piechotą do lata, Bardzo smutna piosenka retro, Zawsze tam gdzie Ty, Gaj, Nie płacz Ewka oraz utwory instrumentalne w wykonaniu Pana Piotra.

Był to z całą pewnością niezapomniany koncert. Taka prawdziwa perełka na zakończenie sezonu koncertów w naszej gminie. Chcielibyśmy podziękować Pani Danucie i Adamowi Małachowskim, za serdecznie i ciepłe przyjecie i wszystkim zebranym za przybycie.

 

Bogusz Karina