Centrum Kultury Gminy Dębowiec

Aktualności

a A A+
(2014-12-10 16:12:22)

Konkurs na najlepszą potrawę z ryb


Lokalna Grupa Rybacka „Żabi Kraj” zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie na najlepszą potrawę z ryb słodkowodnych „Kulinarny Atlas Ryb”.

Zapraszamy wszystkich miłośników potraw z ryb do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym przygotowanym przez LGR „Żabi Kraj”. Do konkursu można zgłosić 2 potrawy przygotowane z ryb słodkowodnych. Pula nagród to około 2800 złotych. Prezentacja potraw wraz z rozstrzygnięciem konkursu będzie miała miejsce 17 grudnia 2014 r. w sali widowiskowej MCK „ Pod Pegazem” w Skoczowie przy ul. Targowej 26. Dla wszystkich którzy przygotują dania z karpia, LGR „Żabi Kraj” przygotował niespodziankę – szczegóły w regulaminie. Regulamin wraz z kartą zgłoszeniową dostępny jest poniżej oraz w siedzibie LGR „Żabi Kraj” w Skoczowie przy ul. Mickiewicza 9 (budynek MCK Integrator).


Dla wszystkich tych, którzy do przygotowania swoich potraw wykorzystywać będą karpia, LGR przygotował niespodziankę, karpia którego po oddaniu karty zgłoszeniowej można odebrać w Gospodarstwie Agroturystycznym Wodna Dolina w Pruchnej.
Szczegóły w regulaminie na stronie internetowej: http://zabikraj.pl/1605,miedzyregionalny-konkurs-kulinarny-kulinarny-atlas-ryb-.htmlStowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Żabi Kraj”

ul. Mickiewicza 9
43-430 Skoczów

tel./fax. 33 487 49 55 wew. 603

                 797 410 133

e-mail: promocja@zabikraj.pl

www.zabikraj.pl