Centrum Kultury Gminy Dębowiec

Aktualności

a A A+
(2015-08-19 10:08:30)

Koncert zespołu „Nataly and Her Jazz Dinos”


W minioną niedzielę w dębowieckim parku odbył się już IV Wieczór Muzyczny zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury. Tym razem gościliśmy zespół „Nataly and Her Jazz Dinos”. Zespół wystąpił w następującym składzie: Natalia Bukowska (śpiew), Joachim Trembaczowski (piano), Jerzy Pustelnik (perkusja), Tadeusz Toman (gitara basowa), wykonując dla zebranej publiczności następujący repertuar:

Girl from Ipanema, Don’t know why, Fly me to the moon, Małe Tęsknoty, Mercy, mercy, mercy, Hallelujah, I love him so, Aria (Hacker Bilk), Masquerade,La Mer, Lallaby of birdland, Cheek to hecek, Smooth operator, Router 66, Mack the knife, Save the best for last, Summertime.

Już od pierwszych taktów słychać było, iż muzycy czują się wspaniale zarówno w dębowieckim parku, jak również w tym co robią. Pewnie stało się tak m.in. za sprawą publiczności, która dość licznie przybyła, ale również dla tego iż cześć z nich emocjonalnie związana jest z naszą gminą. Zarówno ekspresyjna gra, jak i ogólna radość spowodowała też, że koncert przyjął naprawdę niepowtarzalny optymistyczny wymiar. I chyba nikt nie wyszedł z koncertu rozczarowany, a duża dawka bardzo pozytywnej energii zapamiętana będzie na długo. Dziękujemy serdecznie muzykom za ten niezapomniany i bardzo klimatyczny koncert, tym samym zapraszamy wszystkich gości, turystów jak i mieszkańców na kolejny Wieczór Muzyczny. W najbliższą niedzielę (23.08) o godz. 17.00 w Parku Jubileuszowym w Dębowcu będziemy mogli wysłuchać muzykę lat 60 i 70-tych w wykonaniu Sebastiana Muchy, który zagra dla nas na akordeonie.

Gorąco zapraszamy!

Dziękujemy za dokumentację fotograficzna Pani Barbarze Karnas-Greń.