Centrum Kultury Gminy Dębowiec

Aktualności

a A A+
(2018-04-17 09:04:10)

Bajkowe popołudnie przy Tężni Solankowej


Wyjątkowe i ciekawe popołudnie zafundowali całym rodzinom, a przede wszystkim dzieciom aktorzy Teatru Edukacji i Profilaktyki „MASKA” z Krakowa podczas rodzinnego popołudnia z teatrem organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Dębowcu.
Licznie zebrana publiczność przy Tężni Solankowej w Dębowcu obejrzała spektakl pt.: „Na końcu świata… Przygody Misia i Kacpra pirata”. Bajka o przyjaźni i tolerancji przedstawiająca przygody Pirata
o imieniu Kacper i Misia Pluszobrodego ukazała jak bardzo pozytywnie przyjaźń wpływa na nasze życie. Wspaniała gra aktorów sprawiła, że chyba nawet zgromadzeni dorośli przenieśli się w bajkowy świat.
Poza spektaklem na dzieci czekały jeszcze inne atrakcje ufundowane przez gminny ośrodek kultury, a mianowicie malowanie buziek i skręcane balony. Dzieci odwiedziła także duża Myszka Miki z którą każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Ponadto wszyscy zebrani mogli skorzystać ze specjałów lokalnej kuchni jakie przygotowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Dębowca. Wszystko to sprawiło, że miniona niedziela przybrała piknikowy charakter , a sielska atmosfera i uśmiechnięte twarze dzieci tylko potwierdzają, że popołudnie było bardzo udane.

Zdjęcia zamieszczono dzięki uprzejmości portalu inforamacyjnego: vifi.pl

Foto: Michał Fielek, GOK Dębowiec