Centrum Kultury Gminy Dębowiec

Aktualności

a A A+
(2018-08-16 16:08:48)

Koncert Edyty Cymer w Dębowcu


Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na kolejny koncert w ramach "Lata w Dębowcu", w najbliższą niedzielę 19 sierpnia 2018 r. w Parku Jubileuszowym w Dębowcu o godz. 17.00

Tym razem dębowiecka scena należeć będzie do młodej, zdolnej uczestniczki programu „The Voice of Poland” Edyty Cymer z zespołem.

 

Edyta Cymer, ma 24 lata i pochodzi z Siewierza. Obecnie jest studentką piątego roku na Uniwersytecie Śląskim, w Instytucie Muzyki w Cieszynie na specjalizacji: Zespoły wokalno-instrumentalne w muzyce rozrywkowej. Występowała między innymi w zespole „Kato Band”, który grał u boku rapera Miuosha. W tym składzie występowała między innymi na Festiwalu „Hip Hop Kemp” w Hradec Kralove w Czechach przed ponad 20-tysięczną publicznością.

W 2016 roku była uczestniczką programu „The Voice of Poland”, w którym dostała się do drużyny Natalii Kukulskiej, a następnie Tomsona i Barona z zespołu „Afromental”. Dzięki różnym projektom artystycznym miała okazję wystąpić na wielu scenach w Polsce oraz za granicą. Swoje doświadczenie zdobywała u boku niesamowitych artystów, między innymi: Andrea Bocelli, Mietka Szcześniaka, Krzesimira Dębskiego, Kuby Badacha, Anny Karwan czy Justyny Steczkowskiej. Obecnie pracuje nad swoimi autorskimi kompozycjami.

 

Serdecznie zapraszamy na niezapomniany koncert !


Organizator : Gminny Ośrodek Kultury w Dębowcu tel. 33 858 83 51, 512 298 558

W przypadku niepogody koncert odbędzie się w innym terminie.