Centrum Kultury Gminy Dębowiec

Aktualności

a A A+
(2015-11-23 14:11:31)

Niezapomniana „Andrzejkowa Noc”


Już po raz kolejny Gminny Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką Publiczną w Dębowcu przygotował dla naszych najmłodszych andrzejkową zabawę.

Pomimo jesiennego, ponurego, piątkowego wieczora, ośrodek kultury tętnił życiem. Podniebnie jak w ubiegłym roku chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało, o czym świadczy fakt, iż w tegorocznej andrzejkowej zabawie udział wzięło ponad 40 dzieci! 

Radosne śmiechy, uśmiechnięte twarze zapowiadały wspaniały wieczór, który rozpoczął się od andrzejkowych wróżb.  To właśnie tego wieczoru wszystko może się spełnić, dlatego chętnych do udziału w wróżbach nie brakowało. Kiedy to poznaliśmy już swoją przyszłość, przyszedł czas na prezentację barwnych strojów i przebrań. I tu na parkiet,  niczym barwny orszak, wyszły wróżki, królowe kwiatów, księżniczki, wśród chłopców kowboje, nindże, wilki. Dzieci, które zaprezentowały najefektowniejsze stroje otrzymały nagrody. Po prezentacji strojów na dzieci czekała niespodzianka - wyjątkowy gość - bo w tym dniu było wszystko wyjątkowe. Pan magik, bo o nim mowa, przeniósł dzieci w zaczarowany świat magii. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały i starały się rozgryźć przyczynę nadprzyrodzonych zjawisk, których były świadkami. Po występie Pana magika przyszedł czas na zabawę w randkę w ciemno oraz na szalone tańce i zabawę do późnych godzin nocnych.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizacje tego niezwykłego wieczoru, mamy nadzieję, że dzieciom bardzo się podobało!

GOKSiT