Centrum Kultury Gminy Dębowiec

Aktualności

a A A+
(2018-07-17 11:07:58)

Lady Pank Tribute w Dębowcu


„Muzyka – to jest wyłom, przez który dusza, jak więzień z więzienia leci czasem w regiony wolności. Muzyka – to córa wszystkich muz”

Stefan Żeromski

Wczoraj rockowym brzmieniem rozpoczęliśmy "Lato w Dębowcu" - czyli cykl koncertów przygotowanych na letnie, niedzielne popołudnia przez Ośrodek Kultury w Dębowcu. Inaugurację tego wielkiego wydarzenia muzycznego w naszej gminie rozpoczęliśmy koncertem zespołu Lady Pank Tribute z Cieszyna. Zespół prócz sporej dawki dobrej muzyki zagwarantował słuchaczom dużą dawkę pozytywnej energii, która mamy nadzieję, będzie nam towarzyszyć przez całe lato. Zespół wykonał covery jednego z najpopularniejszych i najbardziej legendarnych polskich zespołów rockowych - zespołu Lady Pank.

Podczas koncertu można było usłyszeć takie utwory jak : "Strach się bać", "Tacy sami", "Mniej niż zero", "Tańcz głupia tańcz", "Stacja Warszawa", "Pada deszcz" i wiele innych.

Zespół wystąpił w składzie :

Grzegorz Kozioł - wokal
Michał Kasztura - gitara
Szymon Kucharczyk - gitara
Jan Pieczonka - gitara basowa
Krzysztof Pszczółka - perkusja

Był to niewątpliwie jeden z bardziej zapamiętanych koncertów, które odbyły na dębowieckiej scenie. Licznie zebrana publiczność podziękowała zespołowi gromkimi brawami za ich niesamowity i elektryzujący występ. Młodym muzykom życzymy samych sukcesów, a Państwa zapraszamy na kolejne spotkanie muzyczne z Orkiestrą Dętą Cieszynianką już w najbliższą niedzielę o godz. 17.00

Więcej foto :